DZIEŃ DOBRY!
Jestem Anita, projektuję wnętrza i wiem jak uwolnić Cię od problemu wielu wyborów, poczucia bezsilności i stresu związanego z presją czasu. Pomogę Ci stworzyć komfortowe, przyjazne i spersonalizowane przestrzenie, nie zapomnę o ergonomii. Dobry projekt to Twoje DOBRE MIEJSCE.
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Z radością zajmę się projektem dla Ciebie, pomogę odnależć własny styl, stworzę wnętrze, w którym od razu poczujesz, że to TWÓJ DOM. Zrealizujmy wspólnie przestrzeń Twoich marzeń. Skontaktuj się ze mną, odpowiem na każde pytanie :)

Jak mogę Ci pomóc?

  • 1
    Projekty wnętrz
    Zaprojektuję wnętrza mieszkania lub domu od podstaw. Otrzymasz rysunki wykonawcze, wizualizacje, moodboardy i inne materiały w zależności jaki pakiet prac wybierzesz. Sprawdź w ofercie.
    Czytaj więcej
  • 2
    Metamorfozy
    Jeśli masz wielką ochotę na niewielkie zmiany w salonie, sypialni czy pokoju dziecka i kompletnie nie wiesz jak się do tego zabrać - pomogę Ci w metamorfozie. Otrzymasz wizualizacje, plan działania i listę zakupów.
    Czytaj więcej
  • 3
    Home staging
    Chcesz sprzedać mieszkanie w dobrej cenie, ale nie masz czasu zająć się przygotowaniami, pomogę Ci w tym! Wykonam stylizację do pięknych zdjęć i udanej transakcji.
    Czytaj więcej

TUTAJ MOŻESZ POCZYTAĆ...

Moje projekty

Kontakt


kontakt
NAPISZ DO MNIE!
Chcesz się ze mną skontaktować? To fantastycznie! Wypełnij proszę ten formularz i wyślij wiadomość. Odpowiem jak najszybciej :)

Contact Form


MÓJ EMAIL:
pawlowskaanita05@gmail.com
MOŻESZ TEŻ DO MNIE ZADZWONIĆ: 601 312 700