DZIEŃ DOBRY!
Jestem Anita, projektuję wnętrza i wiem jak uwolnić Cię od problemu wielu wyborów, poczucia bezsilności i stresu związanego z presją czasu. Pomogę Ci stworzyć komfortowe, przyjazne i spersonalizowane przestrzenie, nie zapomnę o ergonomii. Dobry projekt to Twoje DOBRE MIEJSCE.
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Z radością zajmę się projektem dla Ciebie, pomogę odnależć własny styl, stworzę wnętrze, w którym od razu poczujesz, że to TWÓJ DOM. Zrealizujmy wspólnie przestrzeń Twoich marzeń. Skontaktuj się ze mną, odpowiem na każde pytanie :)

Jak mogę Ci pomóc?

 • 1
  Projekty wnętrz
  Zaprojektuję wnętrza mieszkania lub domu od podstaw. Otrzymasz rysunki wykonawcze, wizualizacje, moodboardy i inne materiały w zależności jaki pakiet prac wybierzesz. Sprawdź w ofercie.
  Czytaj więcej
 • 2
  Metamorfozy
  Jeśli masz wielką ochotę na niewielkie zmiany w salonie, sypialni czy pokoju dziecka i kompletnie nie wiesz jak się do tego zabrać - pomogę Ci w metamorfozie. Otrzymasz wizualizacje, plan działania i listę zakupów.
  Czytaj więcej
 • 3
  Home staging
  Chcesz sprzedać mieszkanie w dobrej cenie, ale nie masz czasu zająć się przygotowaniami, pomogę Ci w tym! Wykonam stylizację do pięknych zdjęć i udanej transakcji.
  Czytaj więcej

TUTAJ MOŻESZ POCZYTAĆ...

Moje projekty

MIEJSKI SZYK

Komentarze

 1. The Star Entertainment Group Announces $5.6M Expansion
  The Star Entertainment 용인 출장안마 Group has announced the $5.6 million expansion to its 군포 출장마사지 existing 밀양 출장마사지 Casino and Hotel Jun 5, 2021 경기도 출장샵 · Uploaded by The 강원도 출장마사지 Star

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogólnie o fotowoltaice możecie poczytać na stronie https://ecosynergia.pl/fotowoltaika-trojmiasto/ . Tam możecie znaleźć sobie szczegółowe informacje, ponieważ firma zajmuje się fotowoltaiką. Nie ukrywam, że może być to ciekawa propozycja dla osób, które myślą nad montażem właśnie takiej instalacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. I to się nazywają piękne wnętrza. Jestem w szoku jak może mieszkanie i to niewielkich rozmiarów się prezentować jak ktoś ma pojęcie jak je urządzić. Na pewno w takim mieszkaniu musi być dużo światła a je zapewnią duże okna plastikowe kraków . Dzięki nim zimą będzie idealnie ciepło a latem nie tak gorąco.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz