DZIEŃ DOBRY!
Jestem Anita, projektuję wnętrza i wiem jak uwolnić Cię od problemu wielu wyborów, poczucia bezsilności i stresu związanego z presją czasu. Pomogę Ci stworzyć komfortowe, przyjazne i spersonalizowane przestrzenie, nie zapomnę o ergonomii. Dobry projekt to Twoje DOBRE MIEJSCE.
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ!
Z radością zajmę się projektem dla Ciebie, pomogę odnależć własny styl, stworzę wnętrze, w którym od razu poczujesz, że to TWÓJ DOM. Zrealizujmy wspólnie przestrzeń Twoich marzeń. Skontaktuj się ze mną, odpowiem na każde pytanie :)

Jak mogę Ci pomóc?

 • 1
  Projekty wnętrz
  Zaprojektuję wnętrza mieszkania lub domu od podstaw. Otrzymasz rysunki wykonawcze, wizualizacje, moodboardy i inne materiały w zależności jaki pakiet prac wybierzesz. Sprawdź w ofercie.
  Czytaj więcej
 • 2
  Metamorfozy
  Jeśli masz wielką ochotę na niewielkie zmiany w salonie, sypialni czy pokoju dziecka i kompletnie nie wiesz jak się do tego zabrać - pomogę Ci w metamorfozie. Otrzymasz wizualizacje, plan działania i listę zakupów.
  Czytaj więcej
 • 3
  Home staging
  Chcesz sprzedać mieszkanie w dobrej cenie, ale nie masz czasu zająć się przygotowaniami, pomogę Ci w tym! Wykonam stylizację do pięknych zdjęć i udanej transakcji.
  Czytaj więcej

TUTAJ MOŻESZ POCZYTAĆ...

Moje projekty

PROJEKT NOWOCZESNEJ ŁAZIENKI

      

gres terrazzo hika; okrągłe podświetlane lustro; lustro do łazienki; umywalka nablatowa; bateria podtynkowa czarna

PROJEKT NOWOCZESNEJ ŁAZIENKI 

Duże zmiany...

Aby powstała ta łazienka, musiał odbyć się cały proces przebudowy mieszkania. Konieczność połączenia ze sobą dwóch sąsiednich mieszkań sprawiła, że łazienka, która stała na "trasie przelotu" musiała zostać częściowo zlikwidowana.

remont; rozbiórka ściany; wyburzenia;

Zmiana w projekcie... 

Powierzchnia wc i prysznica zamieniła się na efektowne przejście do dużego salonu w drugim mieszkaniu, a w ocalałej części pozostała jedynie umywalka i pralka.

remont; rozbiórka ściany; wyburzenia;

Chcąc uzyskać pełnowartościową łazienkę, trzeba było ją powiększyć. 

W rezultacie, w projekcie zadziało się tak, jakby cała łazienka została przesunięta ;).

gres terrazzo hika; okrągłe podświetlane lustro; lustro do łazienki; umywalka nablatowa;

Nowoczesny design... 

W projekcie zastosowany został ponadczasowy i królujący w obecnych trendach gres HIKA Cersanit, który świetnie naśladuje lastriko lub włoskie terrazzo.

gres terrazzo hika; okrągłe podświetlane lustro; lustro do łazienki; umywalka nablatowa; bateria podtynkowa czarna

Mimo minimalistycznych form, mix kolorowych kamyczków zatopionych w biało-szarej powierzchni połączony z dębową szafką i drewnopodobną płytką podłogową tworzy ciepłe i eleganckie pomieszczenie.

gres terrazzo hika; kabina prysznicowa na wymiar; wnęka na kosmetyki podświetlana; bateria prysznicowa czarna
gres terrazzo hika; kabina prysznicowa na wymiar; wnęka na kosmetyki podświetlana; bateria prysznicowa czarna; listwy dekoracyjne czarne

Dodatki i dekoracje... 

Czarne dodatki w postaci ramy podświetlanego lustra, baterii podtynkowych i dekoracyjnych cienkich profili na wykończeniu płyt gresowych, dopełniają całości.

gres terrazzo hika; meble na wymiar; szafka podwieszana z szufladami podświetlana; toaleta podwieszana bezkołnierzowa; gres drewnopodobny
gres terrazzo hika; kabina prysznicowa na wymiar; wnęka na kosmetyki podświetlana; bateria prysznicowa czarna

Komfortowe rozwiązania... 

Strefowe oświetlenie z możliwością regulowania natężenia i barwy światła oraz ogrzewanie ścienne i podłogowe jest komfortowym uzupełnieniem. W tej łazience jest też dużo miejsca na kosmetyki, chemię, ręczniki i pranie, a wszystko schowane jest za gładkimi, lakierowanymi frontami szafek w zabudowie.

gres terrazzo hika; kabina prysznicowa na wymiar; wnęka na kosmetyki podświetlana; szafka na pranie; meble na wymiar
szafka pod umywalkę podwieszana; szafka umywalkowa na wymiar; szafka łazienkowa podświetlana
gres terrazzo hika; meble na wymiar; meble łazienkowe; szafki zabudowane

Dla rodziny z dzieckiem... 

Projekt łazienki i jej realizacja zakładały przede wszystkim wygodę i bezpieczeństwo. Opisane wyżej rozwiązania doskonale spełniają swoją rolę, a cała rodzina uwielbia korzystać z tej łazienki.

gres terrazzo hika; lustro okrągłe podświetlane; bateria umywalkowa podtynkowa czarna, umywalka nablatowa; szafka podwieszana

Napisz kilka słów, czy to mogłaby być łazienka dla Ciebie?

Komentarze

Prześlij komentarz